Rozruch element tła Start-Gum
wypełnienie tła
Rozruch Startgum
Oferta firmy Rozruch Oferta firmy START-GUM

Sklep motoryzacyjny – części samochodowe, pneumatyka, hydraulika

Sprawdź naszą ofertę

Nasz sklep motoryzacyjny w Raciborzu prowadzi sprzedaż części samochodowych. Prowadzimy również serwis opon, którego specjalnością jest wulkanizacja, naprawa opon oraz ich wymiana i przechowywanie. Opony mamy również w sprzedaży. Na rynku funkcjonujemy już od lat 90-tych, dlatego gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdego zlecenia. W całym okresie aktywności zawodowej mieliśmy okazję pracować nie tylko z samochodami ciężarowymi. Sprzedawaliśmy bowiem (i sprzedajemy obecnie) części do samochodów osobowych, koparek, a także części do naczep. Z kolei w zakresie usług związanych z oponami wielokrotnie wykonywaliśmy bieżnikowanie opon ciężarowych, a wykonywaliśmy naprawy wulkanizacyjne. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty.

Auto-części i akcesoria samochodowe – oferta

Dobranie części samochodowych do konkretnego pojazdu to bardzo ważna kwestia. Aby odpowiednio przygotować auto do jazdy, trzeba dopasować jego elementy do marki i modelu. W tej sytuacji warto skorzystać z usług kogoś, kto oprócz wiedzy ma także cenne doświadczenie. Nasi pracownicy od lat prowadzą sprzedaż części zamiennych, dlatego spełniają te wymogi. Oferujemy akcesoria samochodowe oraz bardzo bogaty wybór różnych auto części. W asortymencie mamy nie tylko części układu zawieszenia czy układów hamulcowych. Znalazła się w nim również pneumatyka i hydraulika, oświetlenie samochodowe, łożyska i filtry. Specjalną grupę produktów stanowi też chemia samochodowa – płyny eksploatacyjne i oleje silnikowe. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i do kontaktu z przedstawicielem.

Serwis opon

Opony to jeden z najbardziej eksploatowanych elementów samochodu. Dlatego należy regularnie sprawdzać stan techniczny ogumienia, a także zadbać, by nie zniszczyć go do końca. W trosce o jak najlepszy stan opon oferujemy Państwu bieżnikowanie opon ciężarowych i osobowych. Jedną z naszych usług jest także wulkanizacja, która przedłuży żywotność tych bardzo ważnych części każdego auta. Serwis opon Start-Gum to gwarancja profesjonalnie wykonanego zlecenia, także dzięki renomowanym producentom, z którymi mamy przyjemność współpracować na co dzień.

wypełnienie tławięcej... wypełnienie tławięcej...


Mottem naszych działań jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.
Każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie!
ROZRUCH Kontakt dojazd
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-51, 32 415-05-90
fax: 32 419-92-51, 32 415-05-90
e-mail: rozruch@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-75
fax: 32 415-05-90
e-mail: startgum@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
Home  •  Informacje o nas  •  Nasza oferta  •  Części samochodowe  •  Serwis opon  •  Kontakt

Polityka priv/cookies  Copyright © 2018 ROZRUCH START-GUM All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: