Rozruch element tła Start-Gum
wypełnienie tła
Rozruch Startgum
oferta oferta

Sprawdź naszą propozycję

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem sklepu z częściami samochodowymi, a także świadczeniem usług jako serwis opon. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Na rynku funkcjonujemy już od lat 90. W czasie aktywności zawodowej mieliśmy okazję pracować nie tylko na samochodach osobowych. Sprzedawaliśmy bowiem części do ciężarówek, części do koparek, a także części do naczep. Z kolei w zakresie usług związanych z oponami wielokrotnie wykonywaliśmy bieżnikowanie opon ciężarowych, a także poddawaliśmy opony wulkanizacji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty.

Oferta sprzedaży części samochodowych

Dobranie części samochodowych do naszego pojazdu to bardzo ważna kwestia. Aby odpowiednio przygotować auto, trzeba dopasować jego elementy do marki i modelu. W tej sytuacji warto skorzystać z usług kogoś, kto oprócz wiedzy posiada także cenne doświadczenie. Nasi pracownicy spełniają te wymogi. Posiadamy bardzo szeroką ofertę różnych auto części – nie tylko części układu zawieszenia czy układów hamulcowych, ale także z zakresu pneumatyki, hydrauliki czy też olejów silnikowych lub płynów eksploatacyjnych. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i do kontaktu z przedstawicielem.

Serwis opon

Opony to jeden z najbardziej eksploatowanych elementów naszego samochodu. Należy regularnie sprawdzać jej stan techniczny, a także zadbać, by nie zniszczyć jej do końca. W trosce o jak najlepszy stan opon naszych klientów, oferujemy Państwu usługi bieżnikowania opon i wulkanizacji, które przedłużą żywotność tych bardzo ważnych części każdego auta. Serwis opon Start-Gum to gwarancja profesjonalnie wykonanego zlecenia, także dzięki renomowanym producentom, z którymi mamy przyjemność współpracować na co dzień.

wypełnienie tławięcej... wypełnienie tławięcej...


Mottem naszych działań jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.
Każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie!
ROZRUCH Kontakt dojazd
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-51, 32 415-05-90
fax: 32 419-92-51, 32 415-05-90
e-mail: rozruch@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-75
fax: 32 415-05-90
e-mail: startgum@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
Home  •  Informacje o nas  •  Nasza oferta  •  Części samochodowe  •  Serwis opon  •  Kontakt

Polityka priv/cookies  Copyright © 2016 ROZRUCH START-GUM All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: