tło tło tło
obrazek tła
rozruch startgum
o nas o nas

Auto części i wymiana opon

– o firmie


Rozruch

ROZRUCH jest firmą z wieloletnią tradycją. Już od 1994 roku zajmujemy się sprzedażą części samochodowych oraz akcesoriów samochodowych do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep oraz samochodów osobowych.

Głównym celem naszej działalności jest błyskawiczne wyposażenie warsztatów, serwisów samochodowych oraz klientów detalicznych w potrzebne auto części po bardzo konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Zamówione części do ciężarówek, części do koparek czy części do naczep lub zwykłych samochodów osobowych sprowadzamy w ciągu 24 godzin. Oferujemy sprawny system szybkiej dostaw zamówionych pozycji w dowolny rejon kraju.

fotografia

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy w sprzedaży nowe części zamienne do samochodów (oryginalne i zamienniki). Zapewniamy natychmiastową, profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szybką realizację dostaw.


Start-Gum

START-GUM jest firmą, która od 1999 roku specjalizuje się w sprzedaży i serwisie oponM oraz naprawach bieżących. Wykonujemy między innymi wulkanizację i bieżnikowanie opon ciężarowych. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawia, że wykonywane przez nas usługi naprawy i wymiany opon są zawsze wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań by profesjonalny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy szkoleni w Polsce i za granicą na szkoleniach (TIP-TOP) spełnili wymagania wszystkich naszych klientów!

fotografia

Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt służący do serwisowania felg oraz ogumienia, wymiany felg i opon. Firma nasza zajmuje się również magazynowaniem opon oraz skupowaniem opon i felg.

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty firm: Continental, Barum, Pirelli, Dayton, Uniroyal, Kormoran, BF Goodrich, Fulda, Sava, Dębica, Michelin, Dunlop, Goodyear, Bridgestone oraz Firestone.Mottem naszych działań jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.
Każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie!
rozruch kontakt dojazd
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-51, 32 415-05-90
fax: 32 419-92-51, 32 415-05-90
e-mail: rozruch@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-75
fax: 32 415-05-90
e-mail: startgum@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
Home  •  Informacje o nas  •  Nasza oferta  •  Części samochodowe  •  Serwis opon  •  Kontakt

Polityka priv/cookies  Copyright © 2016 ROZRUCH START-GUM All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: