Rozruch element tła Start-Gum
obrazek tła
rozruch Start-Gum
Infomacje o firmie Rozruch Infomacje o firmie Start-Gum

Auto części i wymiana opon – o firmie

Sklep motoryzacyjny Rozruch

Rozruch jest firmą z wieloletnią tradycją. Już od 1994 roku prowadzimy sprzedaż części samochodowych oraz oferujemy akcesoria samochodowe do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep oraz samochodów osobowych. W asortyment zaopatrujemy Racibórz, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Rybnik i inne miejscowości.

Głównym celem naszej działalności jest błyskawiczne wyposażenie warsztatów, serwisów samochodowych oraz klientów detalicznych w potrzebne auto części w bardzo konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Zamówione części do ciężarówek lub samochodów osobowych, a także części do koparek czy części do naczep sprowadzamy w ciągu 24 godzin. Oferujemy sprawny system szybkiej dostawy zamówionych pozycji w dowolny rejon kraju.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym, oferujemy w sprzedaży nowe części zamienne do samochodów (oryginalne i zamienniki). Zapewniamy natychmiastową, profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szybką realizację dostaw.


Serwis opon Start-Gum

START-GUM jest firmą, która od 1999 roku prowadzi sprzedaż i serwis opon. Jedną z realizowanych przez nas usług jest także bieżąca naprawa opon samochodowych. Wykonujemy między innymi wulkanizację i bieżnikowanie opon ciężarowych. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawia, że wymiana opon w naszym serwisie oraz realizowane przez nas naprawy są zawsze usługami wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań by profesjonalny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy szkoleni w Polsce i za granicą (na szkoleniach TIP-TOP) spełnili wymagania wszystkich klientów!

Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt służący do serwisowania felg oraz ogumienia, wymiany felg i opon. Zajmujemy się również magazynowaniem opon. Do skorzystania z przechowalni zachęcamy klientów z Raciborza i innych miast w regionie, takich jak Rybnik, Głubczyce czy Kędzierzyn-Koźle.

Start-Gum Serwis Opon

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty firm: Continental, Barum, Pirelli, Dayton, Uniroyal, Kormoran, BF Goodrich, Fulda, Sava, Dębica, Michelin, Dunlop, Goodyear, Bridgeston oraz Firestone.


Mottem naszych działań jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.
Każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie!
rozruch kontakt dojazd
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-51, 32 415-05-90
fax: 32 419-92-51, 32 415-05-90
e-mail: rozruch@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
47-400 Racibórz, ul. Opawska 172
tel.: 32 419-92-75
fax: 32 415-05-90
e-mail: startgum@iem.pl
www.rozruch-startgum.pl
Home  •  Informacje o nas  •  Nasza oferta  •  Części samochodowe  •  Serwis opon  •  Kontakt

Polityka priv/cookies  Copyright © 2018 ROZRUCH START-GUM All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: